Randmekad… jälle!/Fingerless gloves… again!

Ausõna, ma ei taha iga postitust alustada sõnadega, et ma pole siin ammu käinud ja et mul pole üldse aega blogimiseks, aga… See on ju tõsi! Lihtsad ja kiired projektid võtavad mul ka väga palju aega, sest vahepeal tuleb ära teha sada muud asja, milledest osad on iseenesest käsitööga seotud, kuid enamus läheb siiski suure kaarega käsitööst mööda. Nagu näiteks rahandus ja matemaatika. 😀 Ei saa kooli pooleli ka jätta, sest sain siiski matemaatika kontrolltöö tehtud ning pean edasi pingutama! 😀

Jõuame nüüd postituse tuumani. Ma isegi ei mäleta, kuidas ma sellise ideeni jõudsin, aga igatahes idee sai alguse Pinterestist – maailma parimate ideede varalaekast! Tegemist oli randmesoojendajate/kätiste/poolkinnastega (kuidas kellelegi), millele oli lisatud pitsi ja muud romantilist. Kudumise osa oli see kõige lihtsam! Pitsi peale õmblemine ei olnud ka kontimurdev, kuid takistuseks sai lipsukese tegemine 😀 Kes seda oleks arvanud, eks? Mõtlesin küll, et see lipsuke võiks tulla eemaldatav, aga sellisel juhul oleksin need ilmselt järgmisel aastal alles valmis saanud. Seega tuli lipsukesed külge õmmelda (seega pole need kindad väga määrimissobilikud). Lipsukese keskele sai pisike Swarovski kristall.

Ülejäänud info:

  • materjal – 100% akrüül (Madame Tricote DORA). Tean, et on palju akrüülivastaseid, kuid me ei ela enam nõukogude ajal, kui akrüül oli ehk tõesti kilekottidest tehtud ja käes vastik tehislik. Tänapäeval leidub väga pehmet ja mõnusat akrüüli, mis petab nii mõnegi inimese ära. Mina poen tavaliselt akrüüli kasutades selle taha, et tänapäeval on ka palju allergikuid, kes ei kannata erinevaid villasid, olgu see siis taevani kiidetud alpaka või tavaline lambavillane. Tegelikult tahtsin jõuda sinna, et ei ole kellegi asi kommenteerida teise inimese materjalivalikut. Keegi ei käsi ju sinul samast lõngast teha! Ja samuti ei meeldi mulle oma eelistuste ja arvamuse peale surumine. Ei, aitäh!
  • vardad – 3,0mm sukavardad;
  • lõng, pits ja Swarovskid pärit Karnaluksist, atlasspaela ostes toetasin kohalikku Rakvere poodi ehk TP Kangad.

Saladuskatte all võin öelda, et plaanis on samasugused mindivärvi tegelased, sest mint on niiii ilus! Kootud osa on valmis, vaja vaid ülejäänu külge nikerdada, aga jäävad vist tulevikku, sest pisike paus liblikatest on taas läbi saanud + rahanduse alused (korrutan endale seda, et ei “unustaks”).

pizap-com14801709008631

pizap-com14801705185001

pizap-com14801711226711

Vot siis nii on lood siinpool sood 😀 Järgmise korrani, mis EHK jääb ikka selle aastanumbri sisse veel. 🙂

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s