Pildipostitus/picture post

EDIT! Alustasin selle postitusega juba 16 päeva tagasi 😀 Ja kuna ma ei saa enam kuidagi selle süsteemiga siin hakkama, siis postitan selle osa ära ja mingi hetk tuleb jätk, sest see on pooooooleli! 

Täiendasin vahepeal oma varusid, sest lisaks sellele, et heegeldamine ja kudumine on mu hobid, siis tundub, et ka lõnga ostmine on mu hobi 😀 Erinevate varude täiendamisele aitasid kaasa Must ja roosa, Karnaluks ning Aliexpress.

Meanwhile I managed to restock my craft supplies, and it seems like buying yarn is a hobby as well like knitting and crocheting. 😀 

pizap.com14941026667681
Seekordne varu. Ma pole kunagi nii palju valget lõnga ostnud, kvaliteetlõnga polegi ostnud./So here’s my craft supply. I haven’t bought so much white yarn for like a… well, I haven’t bought white colour quality yarn before.
DSC_5813uus
Baby Merino, 100% meriinovill. Plaan oli, enam vist ei ole./Baby Merino by DROPS, almost like Estonian’s flag. 100% merino wool. Had a plan what to do with this yarn, but not anymore… I guess. 
DSC_5815uus
Cotton Merino, 50% vill ja 50% puuvill. Sellest lõngast saab müts mu emale, kes soovis valget valge tutiga mütsi. Loodetavasti talveks on valmis. 🙂 Samast lõngast valmis minu palmikmüts. /Cotton Merino by DROPS. 50% wool, 50% cotton. It will be for my mom’s hat. She ordered a white hat with white pom-pom. Now pom-pom is missing… and also the time to make it 😀 It’s the same yarn that I used for my cable hat. 
DSC_5817uus
Ja olemegi jõudnud asja tuumani! Ma tahan ka proovida lõnga värvimist! Selle jaoks tellisin endale kolm erineva sisaldusega lõngamarki – 2 tokki Flora by DROPS, 1 tokk Fabel by DROPS ning 2 tokki Alaska by DROPS (järgmisel pildil). Flora on 65% lambavill ja 35% alpakavill ning Fabel on sokilõng ehk 75% lambavill ja 25% polüamiid. /So we have reached to the peak point of this post! I want to try hand dye yarn. I ordered three different sorts of yarn for this – Flora is 65% wool andd 35% alpaca, Fabel is for making socks, so 75% wool and 25% polyamide and Alaska which is on the next photo. 
DSC_5819uus
Alaska, 100% lambavill. See on oodatust paksem lõng, polegi hetkel ideid, mida sellest teha, sest pole sellisega harjunud./Alaska by DROPS. 100% wool. It’s a bit thicker than I like, but maybe I will figure something out. 

All previous yarns were ordered from “Must ja roosa” and I’m very satiesfied with this business.

DSC_5820uus
Munavärvid, millega plaanin lõnga värvida. Kusjuures polegi väga lihtne neid leida väljaspool munadepühi, aga õnneks Koduekstras oli veel mõni pakk alles. Niiet saan varsti katsetama hakata. Kui õnnestub, siis saab selle kohta ka postitust lugeda./Egg colors or dyes, I have no idea how these things are called in foreign country or is there even this kind of things 😀 So soon I will try dyeing and hope that it will work out. Then I will make a post about dyeing yarn. 
DSC_5839uus
Need tutid tellisin samalt müüjalt Aliexpressis, kellelt eelmisedki. Nad ei ole koledada, aga sinine võiks ilusam olla. Ilmselt enam ei telli sealt./These pom-poms are ordered from the same place (Aliexpress, same seller) I ordered previous ones. Yes, I guess I wont order from this seller anymore 😀 
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s