Pildipostitus vol 2/picture post vol 2

Kuna eelmine postitus oli väsinud ootamisest, siis hakkas ta mulle vastu, kui eile seda jätkama asusin. Seetõttu ei jäänud mul muud üle, kui see ära postitada ning alustada uue postitusega, kus jätkan vanal teemal – pildipostitus varude täiendamisest.

Enne kui jõuan põhiteemani saab veidi tähistada, sest vahepeal on täitunud üks ümmargusem number mu blogivaatamistes.

blog views

See on väga halb number 😀 😀 😀 Kui võtta arvesse, et esimene postitus sai tehtud 27. oktoobril 2015. aastal… Ja ainult 21 postitust, mis ongi keskeltläbi üks postitus kuu kohta, siis päris kehv või mis? Ma AUSÕNA tahaksin siia rohkem kirjutada, aga viimane kuu aega on ise juba selline olnud, et kudumist/heegeldamist olen minimaalselt teinud, vaikselt saan mõne rea teha vahepeal sallil, aga jah – VÄGA VÄHE!

Praegu saingi hetke hingetõmbepausi jaoks ning kasutan selle blogi jaoks ära, et liiga pikka vaikust ei tekiks.

WordPress didn’t want to cooperate with me yesterday, so I had to post my picture post unfinished. Now I continue with it as I have some spare time between my crazy life and other duties. 😀 The picture above is about my blog statistics – 405 views since 27.10.2015 – quite few, don’t you think so? And only 21 posts… Shame on me! 

Põhipilt oli siis selline/Main picture was this one:

pizap.com14941026667681

DROPSi lõngad sain tutvustatud. Lisaks oli pakis kaasas ka ajakiri vms, kus on mõningad mustrid. Aga hetkel rohkem ei mäleta sellest, sest see läks koos lõngadega kasti oma aega ootama.

Asume seega Karnaluksi kraami juurde.

uus
Angora (Madame Tricote), sisaldusega 40% angooravilla ja 60% akrüüli. Tellides konkreetset plaani polnud, värv lihtsalt paelus sel hetkel ning kui kohale jõudis, siis see lihtsalt sobis pisikese mütsitutiga, mis juba varasemalt E-Bay’st (?) tellitud oli. Ilmselt saab sellest müts kunagi./40% angora and 60% acrylic. I didn’t have a plan when I ordered this, the colour was fascinating at that moment, but when it arrived, I noticed that it matches perfectly with a small pom-pom that I had ordered earlier from E-Bay (?). Probably it will become a hat one day. 

DSC_5829uus

DSC_5831uus
Merino Gold (Madame Tricote), sisaldusega 60% meriinolamba villa ja 40% akrüüli. Taas emotsiooniost ehk värvipõhine. See tellimus oligi vist emotsioonipõhine, sest tegelikkuses vaja oli mul ainult kunstnikunoa terasid, aga virtuaalsesse ostukorvi sattusid kuidagi ka mõned lõngad… 😀 Tuleviku väljavaateid sel lõngal veel pole./60% merino and 40% acrylic. Another purchase based on emotion, it means colour. That order was completely based on emotions, because I only needed blades for my artist’s knife, but suddenly there were some yarns in my online shopping cart. 😀 
DSC_5833uus
Diva Silk Effect (Alize), sisaldusega 100% mikrofiiber-akrüüli. Pole midagi lisada, sama jutt, mis eelnevatel. :D/100% microfiber acrylic, nothing to add, same oled story 😀 

Tegelikult saabusid vahepealsete päevade jooksul ka mõned Aliexpressi tellimused, aga ma ei ole neid pildistanud. Ühe sisuks oli kolm pakki erineva värviga helmeid ja teise sisuks käeehete valmistamise tamiil vms, igatahes venib kõll mõnusalt. Eks tulemusi näeb tulevikus, aga ei, ma ei hakka ehtemeistriks, need on lihtsalt retropidude jaoks tehtavad kaunistused.

Meanwhile, I received some orders from Aliexpress. These included some different coloured beads and elastic stretch beading wire. I ordered them to make some bracelets for different retro parties. Soon I will show the first one 🙂 

Järgmise korrani!/See you next time!

 

 

 

 

 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s