Palmikmüts…jälle!/Cable hat…again!

Ei hakka pikka juttu kirjutama. Lühidalt öeldes ei ole minul veel neist eelmise aasta ülipopulaarsetest palmikmütsidest isu täis saanud ja nii ma taas üheni jõudsin. Selle omanikuks sai mu õde. Algne plaan oli müts tegelikult tervenisti sinine teha, aga lõng on vahepeal tootmisest maha võetud ja seega oli mul ainult üks tokk sinist. Tuli leida alternatiiv, minu õnneks oli mul ka üks valge tokk ning tõesti – valge sobib kõigega! Ehk siis olen tulemusega rahul!

Järgmine müts tuleb emale, endale on plaanis ka veel üks lisaks teha ning ma ei tea… Mu vend tegi mulle täna komplimendi (ta tavaliselt neid ei tee, pigem trambib su enesehinnangu mutta :D), et palju ilusam kui poemütsid. Jäi jutt, et isegi tema kannaks üht sellist, no… Minu meelest see veidi naiselik müts, mehe peas väga ette ei kujuta, aga asi võib olla vaid ka eelarvamuses.

Materjal – Lisa Premium, 100% akrüül (eelmine materjal, nüüd on läbinud tootearenduse ning veidi erinev); vardad – 3 mm; Hand Made sildike – Aliexpress; tutt – Aliexpress.

Lubadusi järgnevate mütside valmimisaegade kohta ei anna, sest nüüd tuleb sukelduda TÄIEGA koolitöödesse, praktikatesse, lõputöösse ja muidugi – ülejäänud ellu!

PS! Tean, et sellistesse megapopulaarsetesse projektidesse suhtutakse üsna pessimistlikult ning paljudel on juba villand sellest mütsist ning nii mõnigi ütleb, et Zizterzi ahvimine… Kohati on see samasugune teema nagu KUMA liblikad… Minu seisukoht on nii KUMA liblikate (millega olen ka ju ise seotud) kui ka nende mütside (ja nende seotusega Zizterziga) puhul, et tee, aga ära mine massidesse odavama hinnaga (võib-olla kehvema, võib-olla parema kvaliteediga) teiste turundusel liugu laskma. Mina teen neid mütse vaid lähedastele ning ei ole siiani sentigi selle eest võtnud ega plaani ka võtta.

pizap.com15052326260851
pizap.com15052328728441pizap.com15052330971551

pizap.com15052332966421

Long story short – I’m not tired of these cable hats, which were super popular last year, so I made another one, this time for my sister. Initial plan was to make it all blue, but unfortunately (or fortunately) this brand went through a product development and I couldn’t get it anywhere. Luckily I had one white skein also. I have to admit – I’m satisfied with the outcome and I will make some more – one for my mom and one for myself (again). Maybe even for my brother, because I got a compliment from him (it doesn’t happen very often). Even though I think it’s quite feminine style… Will see. 

Material – 100% acrylic; needles – 3 mm, pom-pom and wooden label from Aliexpress. 

Advertisements

2 thoughts on “Palmikmüts…jälle!/Cable hat…again!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s